Pro děti (10-17let)

V kroužku s takřka rodinnou atmosférou se děti naučí bezpečnému pohybu ve vertikále

Školní rok 2018/2019

Kroužky probíhají:

Pondělí – Pátek
13:30 – 15:00, 15:00 – 16:30, 16:30 – 18:00, 18:00 – 19:30
ve skupince 4-8 dětí,  lekce 90 min.
1x týdně, 15 lekcí za pololetí

ORGANIZACE POLOLETÍ:

Začátek: 
pondělí 1.10. / úterý 2.10. / středa 3.10. / čtvrtek 4.10.

Nelezeme:
29.10. – 4.11. Podzimní prázdniny
24.12. – 4.1.   Vánoční prázdniny

Konec:  
pondělí 28.1. / úterý 29.1. / středa 30.1. / čtvrtek 31.1.

Co se dětí naučí:

Začneme od správného nasazování úvazku, navázání se na lano, pohybu ve vertikále a pod ní. Pod přísným dozorem, a později s nabytou zkušeností pod dohledem instruktora, učíme jištění druholezce. Pozvolna se zaměřujeme na zvyšování výkonnosti, ale bezpečnost je stále na prvním místě.

V závislosti na věku, výkonnosti a zkušenostech pak naučíme děti lézt i jako prvolezce a jak takového prvolezce jistit.

Cílem je, aby si děti osvojily znalosti natolik, aby v pozdějším věku mohly samostatně a bezpečně provozovat tento sport.

Skupinky:

Na skupinkách si dáváme velmi záležet. Každou vytváříme podle jiného klíče. Ať už podle věku dětí, jejich výkonnosti, s ohledem na přítomnost kamaráda, nadšení a společných zájmů lezců, oblíbeného instruktora i jiných zdánlivých maličkostí. To nám dává příležitost s dětmi smysluplně pracovat v příjemné a kamarádské atmosféře. I proto s námi 90 procent dětí pokračuje i další pololetí.

Pro zápis do kroužku u nás postačí průměrný pohybový základ. Nezaměřujeme se pouze na talentované a zdatné, důležitější je nadšení a zájem. Před přihlášením nového dítěte do kroužku je třeba absolvovat individuální lekci lezení s instruktorem. Možné i jako rodinné lezení, či lezení s kamarádem nebo sourozencem. Děti si vše vyzkouší a my je pak budeme umět podle zjištěné úrovně pohybových schopností a dovedností zařadit do optimální skupinky.

Přihlášky:

Stávající uchazeči II. pol 2017/18:
Dostanou email v průběhu srpna s dotazem, jestli budou pokračovat. Odpověď prosíme do pátku 7. září.

Noví uchazeči:
Se mohou přihlašovat do 14. září pomocí webové přihlášky na konci této stránky.
V přihlášce se Vás ptáme na otázku: „V kolik hodin může dítě přijít?“. Čím větší časové rozpětí udáte, tím se zvyšuje šance na umístění dítěte.

Cena za pololetí

Půjčení bot Cena/osoba
Boty vlastní 3 600 Kč
S půjčením bot 4 100 Kč

KURZOVNÉ:

3 600 Kč/pololetí (15 lekcí, 1x týdně)
Zapůjčení bot na každou lekci je za 500 Kč na pololetí, ostatní lezecké vybavení je již zahrnuto v ceně kurzu.
Informace o platbě posíláme zhruba 3. – 4. týden v září, až když jsou „vyladěné“ všechny nebo většina skupinek. S platbou proto prosím počkejte až na instrukce.

Boty:

Pokud nemáte vlastní, rádi poradíme s výběrem. Pokud jste však nováčkem v našem kurzu, doporučujeme půjčit si boty u nás na minimálně čtyři lekce nebo celé pololetí. Budeme tak mít jistotu s výběrem velikosti.

NÁHRADY:

Děti lezou ve stabilních skupinkách, které pečlivě „ladíme“. Díky tomu mohou instruktoři s dětmi smysluplně pracovat. Náhrady zameškaných lekcí v jiný den a s jinou skupinkou proto nejsou možné. Neúčast dětí na lekcích nesnižuje ani celkové náklady na chod kroužku a odměny instruktorů. Není proto možné navrácení kurzovného za tyto lekce. Prosíme tedy rodiče o zvážení této skutečnosti ještě před přihlášením dítěte do kroužku. Pozdějším žádostem o náhrady či navrácení kurzovného nebudeme moci vyhovět.

Průběh zápisu:

Měsíc před začátkem kroužku lezení je pro nás velmi náročný. V září 2017 jsme obdrželi přes 700 emailů a vyřídili obrovské množství telefonátů. Bohužel zhruba prvních 20 dní pro nové zájemce nebudeme mít takřka žádné informace. Víme, že je to náročné i pro Vás, ale tento systém je ověřen dlouholetou spokojeností mnoha a mnoha dětí a jejich rodičů.

S dotazy Vám rád pomůže instruktor Kuba
Po – Pá, 9 – 19 hodin

Telefon: 602 203 640
Email: Kurzy@kurzylezenifs.cz

Přihláška

Přihláška do kroužku:
Jméno dítěte*
Příjmení dítěte*
Datum narození*
Pohlaví*
Zkušenosti*
Kdy byl/a na individuální lekci
V kolik hodin může dítě příjít (příklad: 14:45; nemůže)
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Kontakt na Rodiče
Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš 2. e-mail
Telefon*
Poznámka
Souhlasím se zpracováním údajů Souhlasím