Naši instruktoři

Katka

Absolventka FTVS UK v Praze, obor trenérství se specializací na sporty v přírodě a lezení. Od roku 2003 se výuce lezení věnuje profesionálně.

Bývalá reprezentantka ČR v lezení na obtížnost a vynikající skalní lezkyně. Svými výstupy v 10. stupni obtížnosti (UIAA) se řadí mezi naše nejúspěšnější ženy. Disponuje bohatými zkušenosti z trenérské praxe, vedení kurzů týmové spolupráce i dalších sportovních akcí. Naši kurzisté ale u Katky oceňují především trpělivý a přátelský přístup.

Mgr. Kateřina Chudobová, 1978

S Katkou domluvíte termíny individuálních lekcí pro děti i dospělé, narozeninové oslavy i kurzy lezení na skalách. Setkáte se spolu na všech skalních kurzech i mnoha kurzech na stěně.

telefon: 604 644 714
email: kurzy@freesolo.cz

Kuba

Instruktor lezení na umělých stěnách, nadšený lezec, parašutista, hráč mil-sim airsoftu a dalších outdoorových aktivit. Dlouholetý oddílový vedoucí a otec tří kluků.

Kubovy bohaté zkušenosti se sportovní prací s mládeží, přirozená autorita i skvělý kamarádský přístup z něj dělají nejdůležitější osobu našeho kroužku lezení dětí. Vedle všech oficialit (přihlášky, rozvrh) je především oblíbeným instruktorem, na kterého se děti těší přímo v akci, na lezecké stěně.

Jakub Loriš, 1987

S Kubou domluvíte vše ohledně kroužku lezení dětí, zastihnete ho tedy především na stěně v průběhu kroužků.

telefon: 602 203 640
email: krouzky@freesolo.cz
osobně: říjen – květen, PO – ČT mezi 15. a 19. hodinou na naší stěně (nutná domluva předem)