Pro celou rodinu

Aktivně strávený čas

společně s rodinou.

Pokuste se zdolat až

17,5 metrů výšky!

Co se naučíte:

V první řadě zažijí děti s rodiči společné dobrodružství a skvělou zábavu. Vyučovat, i když samozřejmě herní formou, můžeme dále v lezeckém kroužku či u rodičů v některém z kurzů pro dospělé. Při prvním lezení máme vše bezpečně vyzkoušet, popř. zjistit, zda bude děti a rodiče lezení bavit a budou se mu chtít věnovat pravidelněji.

V rámci individuální lekce pro rodiny můžeme také naučit rodiče jak děti správně a bezpečně jistit, aby tudíž měli možnost přijít s dětmi na stěnu i sami, bez nutnosti využívat služeb instruktora.

Pro koho je kurz určen:

Lezení mohou formou individuální lekce s instruktorem vyzkoušet opravdu všechny děti, tatínkové i maminky, a dokonce prarodiče.

Ať už jsou vaše ratolesti hyperaktivními neposedy, lezoucími na chalupě po stromech a doma v paneláku po nábytku, nebo jsou to klidnější a opatrnější stydlíni, kteří potřebují k pohybové aktivitě spíš trochu povzbudit.

Pěkně zasportovat na lezecké stěně si přeci může i tatínek který pracuje v kanceláři a maminka, která se doma stará o domácnost.

Limitující není ani věk či pohybové nadání.

Protože umělá stěna je vlastně jen taková mnohem větší prolézačka a lezení je přirozený pohyb, mohou se ve speciálním dětském úvazku vydat za lezeckým dobrodružstvím třeba i čtyřletí caparti. Ti šikovnější vystoupají až ke stropu.

Také pro rodiče vybereme lezecké cesty odpovídající jejich fyzickým možnostem. Zvládneme to skutečně snadno, vždyť ty nejsnadnější výstupy se svou fyzickou náročností podobají lezení po klasickém žebříku.

Co s sebou:

Kurzovné zahrnuje též zapůjčení veškerého lezeckého vybavení včetně lezecké obuvi.

S sebou tedy potřebujete jen sportovní oblečení (jakékoli, především pohodlné) a přezutí na chození po hale (stačí pantofle), do kterého se budete přezouvat mezi jednotlivými lezeckými cestami.

S dotazy a objednáním se můžete obrátit
na instruktorku Katku & Honzu
Telefon: 604 644 714
Email: kurzy@freesolo.cz

Cena kurzu

RODINY S DĚTMI
Dospělí Děti Cena/120 minut
1 1 1 100 Kč
(90 min.)
1 2 1 450 Kč
1 3 1 550 Kč
2 1 1 500 Kč
2 2 1 700 Kč
2 3 1 850 Kč

DĚTI do 15 let
Počet osob Délka lekce Cena celkem
1 60 minut 650 Kč
1 90 minut 800 Kč
2 90 minut 1 000 Kč
3 90 minut 1 200 Kč
4 120 minut 1 600 Kč