Pro celou rodinu

Aktivně strávený čas společně s rodinou. Pokuste se zdolat až 17,5 metrů výšky!

Co se naučíte:

V první řadě zažijí děti s rodiči společné dobrodružství a skvělou zábavu. Vyučovat, i když samozřejmě herní formou, můžeme dále v lezeckém kroužku či u rodičů v některém z kurzů pro dospělé. Při prvním lezení máme vše bezpečně vyzkoušet, popř. zjistit, zda bude děti a rodiče lezení bavit a budou se mu chtít věnovat pravidelněji.

V rámci individuální lekce pro rodiny můžeme také naučit rodiče jak děti správně a bezpečně jistit, aby tudíž měli možnost přijít s dětmi na stěnu i sami, bez nutnosti využívat služeb instruktora.

Pro koho je kurz určen:

Lezení mohou formou individuální lekce s instruktorem vyzkoušet opravdu všechny děti, tatínkové i maminky, a dokonce prarodiče.

Ať už jsou vaše ratolesti hyperaktivními neposedy, lezoucími na chalupě po stromech a doma v paneláku po nábytku, nebo jsou to klidnější a opatrnější stydlíni, kteří potřebují k pohybové aktivitě spíš trochu povzbudit.

Pěkně zasportovat na lezecké stěně si přeci může i tatínek který pracuje v kanceláři a maminka, která se doma stará o domácnost.

Limitující není ani věk či pohybové nadání.

Protože umělá stěna je vlastně jen taková mnohem větší prolézačka a lezení je přirozený pohyb, mohou se ve speciálním dětském úvazku vydat za lezeckým dobrodružstvím třeba i čtyřletí caparti. Ti šikovnější vystoupají až ke stropu.

Také pro rodiče vybereme lezecké cesty odpovídající jejich fyzickým možnostem. Zvládneme to skutečně snadno, vždyť ty nejsnadnější výstupy se svou fyzickou náročností podobají lezení po klasickém žebříku.

Co s sebou:

Kurzovné zahrnuje též zapůjčení veškerého lezeckého vybavení včetně lezecké obuvi.

S sebou tedy potřebujete jen sportovní oblečení (jakékoli, především pohodlné) a přezutí na chození po hale (stačí pantofle), do kterého se budete přezouvat mezi jednotlivými lezeckými cestami.

S dotazy a objednáním se můžete obrátit
na instruktorku Katku
Telefon: 604 644 714
Email: kurzy@freesolo.cz

Cena kurzu

 

RODINY S DĚTMI
Děti Dospělí Cena/120 minut
1 1 1 000 Kč
(90 min.)
2 1 1 300 Kč
3 1 1 450 Kč
1 2 1 300 Kč
2 2 1 500 Kč
3 2 1 650 Kč

DĚTI do 15 let
Počet Délka Cena/osoba
1 60 minut 650 Kč
1 90 minut 800 Kč
2 90 minut 500 Kč
3 90 minut 400 Kč
4 120 minut 400 Kč