Zrušeno – Narozeninové Oslavy

Zprostředkujeme oslavenci a hostům netradiční zážitek, o kterém si budou dlouho povídat.

Co se naučíte:

V první řadě zažije oslavenec i gratulanti společné dobrodružství a skvělou zábavu. Bezpečně a pod dohledem zkušených instruktorů si lezení vyzkouší a budou mít možnost překonat své hranice na připravených lanech na naši 17,5m vysoké stěně.

Vysvětlíme jak se obléká speciální horolezecký úvazek, přivážeme děti na lano a starším dětem ukážeme jak se jistit.

Průběh oslavy:

Osvědčená je rezervace salonku 30 minut před začátkem lezeckého programu. Všichni se zde přivítají, gratulanti odloží dárečky a ze salonku se stane takový „základní tábor“ jak pro děti, tak i rodiče. Na začátek lezení se přesuneme dolu na halu, kde vám půjčíme veškeré potřebné vybavení.

Rozcvičíme se herní formou na nízké bouldrové stěnce. Hlavní část lezení strávíme na vysoké stěně lezením nebo jištěním svých kamarádů pod dozorem a asistence instruktorů. A nevynecháme ani oblíbené houpačky na závěr. Celých 120 minut lezeckého programu tak uteče jako voda.

Občerstvení pak nejlépe chutná po lezení, během kterého všem pořádně vyhládne a nasbírají se zážitky, o kterých se pak může zapáleně diskutovat. Narozeninový dort si můžete přinést vlastní.

Rodiče mohou přihlížet, fandit či se třeba u mladších dětí aktivně zapojit do jištění. Stejně tak nám mohou děti „odevzdat“ a dopřát si chvíli klidu v salonku naší restaurace, který je možné si na oslavu rezervovat a s personálem restaurace pak domluvit preferovanou formu občerstvení.

Pro koho je kurz určen:

Věk, kdy si děti opravdu užijí nejen lezení, ale i jištění a vzájemnou spolupráci v lezecké dvojici – zkrátka to pravé lezení se vším všudy, začíná přibližně osmi lety. Zcela ideální pak je věk 10 let a více. Mladší děti rádi přivítáme, avšak v menších skupinkách.

Skupinky jsou nejvýhodnější v násobcích 4 děti (4, 8, 12 dětí apod.) což je také počet dětí na jednoho instruktora, který u nás dodržujeme. Kurzovné pak je 400 Kč za dítě. V případě jiného počtu Vám uděláme kalkulaci. Podrobně už s rodiči doladíme a celou akci naplánujeme s přihlédnutím k počtu i věkové skladbě dětí.

Co s sebou:

Kurzovné zahrnuje též zapůjčení veškerého lezeckého vybavení včetně lezecké obuvi.

S sebou tedy potřebujete jen sportovní oblečení (jakékoli, především pohodlné) a přezutí na chození po hale (stačí pantofle), do kterého se budete přezouvat mezi jednotlivými lezeckými cestami.

Cena kurzu

Cena se pohybuje zhruba 400 Kč za dítě na 120 minut.
V závislosti na přesném počtu dětí a instruktorů.
Kurzovné zahrnuje též zapůjčení veškerého lezeckého vybavení včetně lezecké obuvi.
V tabulce najde několik častých příkladů.

DĚTI do 15 let
Počet dětí Počet instruktorů Cena celkem/120 minut
4 1 1 600 Kč
8 2 3 200 Kč
12 3 4 800 Kč

Termín:

Narozeninové oslavy je ideální směrovat na víkendy, kdy je na stěně mnohem volněji a k dispozici tak máme většinu vhodných výstupů, ve všedních dnech odpoledne beznadějně „obsypaných“ dětmi z našeho lezeckého kroužku.

S dotazy a objednáním se můžete obrátit
na instruktorku Katku & Honzu
Telefon: 604 644 714
Email: kurzy@freesolo.cz